Doświadczenie i profesjonalizm

Lata doświadczenia i praktyka sprawiają, że jesteśmy we właściwym miejscu w odpowiedniej chwili. Duble nie wchodzą w grę! Żaden cenny moment ślubu nam nie ucieknie.

Jesteśmy stałą i zaufana ekipą fotografów, montażystów i operatorów – nie wchodzimy sobie w drogę, co więcej – lubimy ze sobą pracować. Na planie nie rzucamy się w oczy i nie my jesteśmy gwiazdami tego dnia. Trema przed obiektywem jest czymś naturalnym – komfort Wasz oraz Waszych gości jest dla nas priorytetem.

 

Transport

Jesteśmy z Poznania, ale mamy przyjemność pracować na terenie całego kraju (…i nie tylko).

Młode Pary nigdy nie ponoszą kosztu związanego z naszym zakwaterowaniem – to wyłącznie nasz problem.

W przypadku wesela w Wielkopolsce transport jest bezpłatny.

SPRZĘT

Fotografujemy wyłącznie na pełnych klatkach z całą paletą stałoogniskowych obiektywów i fleszy.

Drgające ujęcia?…nie u nas! Oprócz porządnych statywów mamy szereg urządzeń pozwalających na osiągnięcie płynnych ujęć w trakcie ruchu kamery. Pracujemy na legalnym oprogramowaniu.

Full HD to nasz standard (nie musisz mieć odtwarzacza  Blue-Ray aby cieszyć się najlepszą jakością obrazu). Filmy oddajemy Wam w postaci pliku.

4k, ujęcia z drona, kamery sportowe montowane na samochodzie, stabilizatory żyroskopowe…to, oraz wiele więcej również możemy Wam zaproponować.

 

Bezpieczeństwo

W trakcie zdjęć zawsze posiadamy zapasowy aparat.

Zawsze przygotowujemy kopię zapasową materiałów.

Choć dobrymi ujęciami zawsze warto sie pochwalić – szanujemy Waszą prywatność. (Nie pobieramy żadnej opłaty, jeśli zdecydujecie się nieupubliczniać filmów i zdjęć ze ślubu).

oferta

Potrafimy  bardzo dużo, ale ślub to nie miejsce na eksperymenty.

Realizujemy filmy – reportaże ślubne, klipy save the date, podziękowania dla rodziców. Fotografujemy – reportersko, plenerowo i studyjnie

A co możemy zrobić dla Was?

 

AKTUALNA OFERTA